Teden umetnosti na šoli v letu 2021

Učenci in straši!

Toplo vabljeni  k ogledu zbornika  in ogled prispevkov naših učencev, predvsem  od 107 do 114. strani  na kateri so izdelki naših učencev. Sodelovali smo v tednu vseslovenskega medresorskega projekta “Teden umetnosti v šoli in vrtcu 2021”.V projektu so sodelovali  učenci od 1. do 9. razreda.

Prispevke sva zbrali in uredili mentorici: Vesna Ristova Petrova  in Sabina  Mattersdorfer.

Zahvaljujeva se vsem sodelujočim učiteljicam. Povezave za več informacij in  video posnetkov so v skupnem zborniku  v katerem je tudi  koda za ogled  naših filmčkov.          Povezava do zbornika je tukaj !                                                                                                                                         

                                                            Povezava do zbornika je tukaj !

(Visited 7 times, 1 visits today)